متفرقه | کد : M8

اسپیکر بولوتوث>متفرقه

رنگ بندی : مشکی ، طلایی ،نقره ای نوع چاپ : لیزر جنس : فلزی
اسپیکر - بولوتوث
اسپیکر با کیفیت صدای بسیار بالا ، دارای بولوتوث جهت پخش موزیک و یا پخش صدا در هنگام صحبت کردن با تلفن ، قابلیت ویژه این محصول به این صورت است که در تیراژ 300 عدد به بالا شما میتوانید شعار تبلیغاتی خود را به صورت همیشگی بروی اسپیکر ذخیره نمایید تا در هر روشن کردن اسپیکر شعارتان پخش گردد.
دارای یک سال گارانتی
اسپیکر بولوتوث>متفرقه
اسپیکر بولوتوث>متفرقه اسپیکر بولوتوث>متفرقه اسپیکر بولوتوث>متفرقه

تماس با ما

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
شماره تماس :
متن پیام :

درباره ما

در دنیای رقابتی امروزه شرکت هایی می توانند موفق باشند که بتوانند ارزش بیشتری برای مشتریان خود قائل شوند و بنا به گفته ی سرجیو زیمن ( بتوانند دلایل بیشتری به مشتریان ارائه کنند تا آنها را به خرید و ایجاد رابطه ی بلند مدت با شرکت ترغیب سازند )

شرکت هایی که فلسفه بازاریابی را پذیرفته اند یعنی مشتریان و سلیقه جامعه را مد نظر قرار داده اند در تلاش برای به وجود آوردن ارزش های بیشتری برای مشتریان خود هستند.

همان طور که مارشال مک سوهان در نظریه دهکده ی جهانی خود می گوید : جهان روز به روز در حال کوچک شدن می باشد . به این معنا که با گسترش و پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات ، انسان ها در هر جای دنیا با همدیگر می توانند ارتباط داشته باشند .

از این رویکرد مجموعه سایت فـــــــرازگیفت (نماینده انحصاری فروش محصولات دیتاکی) ،جهت دسترسی آسان و هرچه سریعتر ، خدمات و محصولات خود را بروی سایت WWW.FARAZGIFT.COM قرار و آمادگی مشاوره و ارائه خدمات جهت تبلیغ و برند سازی شما را دارا می باشد .

در پایان خشنود می شویم بتوانیم با درج برند شما بروی محصولاتمان و عرضه آن توسط شما ، برند یا شرکتتان را در ذهن مشتریانتان حکاکی کنیم و برای مخاطب یادگار ماندگار باشد تا خدمات موسسه مذکور را از یاد نبرند.

با آرزوی موفقیت روزافزون

WWW.FARAZGIFT.COM

INFO@FARAZGIFT.COM

 

تماس با ما

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
شماره تماس :
متن پیام :
آدرس: تهران - خیابان شریعتی ، ابتدای خیابان معلم ، ساختمان 107، طبقه دوم ، واحد 8
تلفن تماس : 88178291 - 88178270 (021) 
فکس : 88478076 (021) 
موبایل : 6904027 (0912)
ایمیل : INFO@FARAZGIFT.COM 
35.74261, 51.41017